
Контактор 11кВт/400В/25А/1НЗ, катушка 110VAC
Артикул: LTD12522--
33 760 ₸
Тапсырыспен
Қуатты контактор айналмалы ток желілерінде асинхронды электродвигундар мен сыйымдықты жүктемелерді ажыратуға арналған. Контактор номиналды ток 25 А кезінде 11 кВт дейінгі жүктемелердің сенімді басқарылуын қамтамасыз етеді 380–400 В кернеуінде.
Негізгі сипаттамалары:
- Негізгі контактілері: 3 жабатын контакт (3NO)
- Көмекші контактілері: 1 ашатын контакт (1NC)
- Катушканың номиналды кернеуі: 110 В айналмалы тока
- Номиналды ток: 25 А
- Номиналды қуаты (AC-3): 11 кВт 380–400 В кезінде
- Қуат шығыны: 12,90 Вт
- Түрі: 1 өлшемді контактор
Өлшемдері және салмағы:
- Ені: 45,00 мм
- Биіктігі: 85,00 мм
- Тереңдігі: 97,40 мм
- Таза салмағы: 0,43 кг
Өндіруші: Schrack
Орау: 1 шт., 64 шт.
EAN-коды: 9004840840575
Контактор электрбасқару жүйелерінде, дистрибьютор ұялы аралықтарында және өндіріс объектілерінде электр тізбектерінің қашықтан басқарылуы және қорғалуы үшін қолданылады.
| EAN-коды | 9004840840575 |
|---|---|
| Ені нетто | 45,00 мм |
| Биіктігі нетто | 85,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 97,40 мм |
| Таза салмағы | 0,43 кг |
| Қуат шығыны | 12,90 Вт |
| Өлшемі | 1 |
| Түрі | Қуатты контактор |
| Құрамындағы көмекші контактілері | 1 ашатын контакт |
| Айналмалы ток катушкасының кернеуі | 110 В |
| Номиналды ток | 25 А |
| Негізгі контактілері | 3 жабатын контакт |
| Өндіруші | Schrack |
| AC-3 380 В 400 В [P] | 11 кВт |
| Орау | 1 шт., 64 шт. |