
Контактор 11кВт/400В/25А/1НЗ, катушка 230VAC
Артикул: LTD12523--
33 760 ₸
Тапсырыспен
Қуатты контактор ауыспалы ток желісінде асинхронды электр двигательлері мен резистивті жүктемелерді коммутациялау үшін арналған. Контактор 400 В кернеуінде және 25 А ағымында 11 кВт дейіндегі номиналды қуатты электроборудименттерді басқаруды қамтамасыз етеді.
Негізгі сипаттамалары:
- Негізгі контактілері: 3 жапқыш контакт (3NO)
- Көмекші контактілері: 1 ашқыш контакт (1NC)
- Катушка кернеуі: 230 В ауыспалы ток (AC)
- Номиналды ток: 25 А
- AC-3 қолдану санаты: 380-400 В кернеуінде 11 кВт
- Қуат шығыны: 12,90 Вт
- Өлшемі: 1
- Орнату өлшемдері: ені 45 мм, биіктігі 85 мм, тереңдігі 97,40 мм
- Массасы: 0,43 кг
- Өндіруші: Schrack
- EAN коды: 9004840840582
Қолданылуы: Контактор электр қозғалтқышын басқару жүйелерінде, асинхронды электр двигательлерін ажарту және тоқтату, сонымен қатар өнеркәсіптік жабдықты басқау сызбаларында қолданылады. Көмекші ашқыш контакт сигналдау және қорғау функцияларын іске асыруға мүмкіндік береді.
Орау: жеке орау ішінде 1 дана, қорапта 64 дана.
| EAN коды | 9004840840582 |
|---|---|
| Ені нетто | 45,00 мм |
| Биіктігі нетто | 85,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 97,40 мм |
| Салмағы нетто | 0,43 кг |
| Қуат шығыны | 12,90 Вт |
| Өлшемі | 1 |
| Түрі | Қуатты контактор |
| Қосылған көмекші контактілері | 1 ашқыш контакт |
| Катушка кернеуі AC | 230 В ауыспалы ток |
| Номиналды ток | 25 А |
| Негізгі контактілері | 3 жапқыш контакт |
| Өндіруші | Schrack |
| AC-3 380 В 400 В [P] | 11 кВт |
| Орау | 1 дана, 64 дана |