
Контактор 18.5кВт/400В/38А/1НЗ, сымдамасы 110VAC
Артикул: LTD13822--
51 530 ₸
Тапсырыспен
Күш контакторы 400В ауыспалы ток номиналды кернеулігінде электр сызықтарын ауыстыруға арналған. Контактор үш тұйықтайтын негізгі контактісімен жабдықталған және үш фазалық жүктемелерді AC-3 санатында (асинхронды электрдвигатели) 18,5 кВт дейінгі қуатта басқаруға арналған.
Негізгі сипаттамалары:
- Негізгі контактілерінің номиналды тогы: 38A
- Сымдамасының кернеулігі: 110В ауыспалы тогы
- Көмекші контактілер: 1 ашатын контакт (1НЗ)
- Негізгі контактілер: 3 тұйықтайтын контакт
- Қуат шығыны: номиналды ток кезінде 16,90W
- Өндіруші: Schrack
Өлшемдері және салмағы:
- Ені: 45,00мм
- Биіктігі: 85,00мм
- Тереңдігі: 97,40мм
- Таза салмағы: 0,43кг
Орау: 1 дана (ұйқын сатушылары үшін) немесе 64 дана (көптегі орау). EAN коды: 9004840840698.
| EAN коды | 9004840840698 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 45,00мм |
| Биіктігі (нетто) | 85,00мм |
| Тереңдігі (нетто) | 97,40мм |
| Таза салмағы | 0,43кг |
| Қуат шығыны | 16,90W |
| Өлшемі | 1 |
| Түрі | Күш контакторы |
| Қосымша контактілер | 1 ашатын контакт |
| Сымдамасының ауыспалы тогы кернеулігі | 110В |
| Номиналды ток | 38A |
| Негізгі контактілер | 3 тұйықтайтын контакт |
| Өндіруші | Schrack |
| AC-3 380В 400В [P] | 18,5кВт |
| Орау | 1 дана, 64 дана |