
Қуатты контактор 4кВт/400В/9А/1НЗ, ығындағы 230VAC
Артикул: LTD00923--
15 620 ₸
Тапсырыспен
Қуатты контактор 4 кВт / 400 В / 9 А ығындағы басқарусы катушкасы 230 В болмалы токпен.
Негізгі сипаттамалар:
- Номиналды қуаты (AC-3): 380-400 В кезінде 4 кВт
- Номиналды ток: 9 А
- Катушка қоректендіру кернеуі: 230 В болмалы тока
- Негізгі контактілар: 3 жабатын контакт
- Көмекші контактілар: 1 ашатын контакт (1НЗ)
- Қуат шығыны: 4,40 Вт
Өлшемдер және салмағы:
- Ені: 45 мм
- Биіктігі: 68 мм
- Тереңдігі: 75 мм
- Салмағы: 0,24 кг
Өндіруші: Schrack
Орамдалуы: 1 шт. ішінді, 102 шт. көлік
| EAN-коды | 9004840841121 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 45,00 мм |
| Биіктігі (нетто) | 68,00 мм |
| Тереңдігі (нетто) | 75,00 мм |
| Салмағы (нетто) | 0,24 кг |
| Қуат шығыны | 4,40 Вт |
| Түрі | Қуатты контактор |
| Көмекші контактілар | 1 ашатын контакт |
| Катушка кернеуі (АС) | 230 В болмалы тока |
| Номиналды ток | 9 А |
| Негізгі контактілар | 3 жабатын контакт |
| Өндіруші | Schrack |
| AC-3 380 В 400 В [P] | 4 кВт |
| Орамдалуы | 1 шт., 102 шт. |