
Контактор 15кВт/400В/32А/1НЗ, катушка 24VDC
Артикул: LTD13225--
75 720 ₸
Тапсырыспен
Қуатты контактор айнымалы ток схемаларын ажыратуға арналған. Контактор 400В кернеуінде және 32А номиналды токында 15 кВт дейінгі электрлік жүктемелерді сенімді басқарады.
Конструкция және негізгі параметрлері:
- Негізгі контактілері: негізгі схеманы ажыратуға арналған 3 тұйықталатын контакт
- Көмекші контактілері: сигналдау, басқаруға арналған 1 ашылатын контакт
- Басқару катушкасы: тұрақты ток 24VDC
- Номиналды ток: 32А
- AC-3 қолдану категориясы: 380-400В кернеуінде 15 кВт (асинхронды қозғалтқыштарды пуск режимінде ажыратуға арналған)
- Қуат шығыны: 11,20W
Физикалық параметрлері:
- Өлшемдері (ЕнхБхТ): 45 × 85 × 97,40 мм
- Салмағы: 0,53 кг
- Өндіруші: Schrack
- EAN-коды: 9004840840421
Контактор DIN-рельсіне орнатылады және өнеркәсіптік ажырату панельдерінде, автоматтандыру және электрлік қозғалтқышты басқару жүйелерінде қолданылады.
| EAN-коды | 9004840840421 |
|---|---|
| Ені нетто | 45,00 мм |
| Биіктігі нетто | 85,00 мм |
| Тереңдігі нетто | 97,40 мм |
| Салмағы нетто | 0,53 кг |
| Қуат шығыны | 11,20 W |
| Өлшемі | 1 |
| Түрі | Қуатты контактор |
| Көмекші контактілері | 1 ашылатын контакт |
| Катушканың тұрақты ток кернеуі | 24 V |
| Номиналды ток | 32 A |
| Негізгі контактілері | 3 тұйықталатын контакт |
| Өндіруші | Schrack |
| AC-3 380 В 400 В [P] | 15 кВт |
| Орау | 1 шт., 64 шт. |