
Контактор 18,5 кВт/400 В/38 А/1НЗ, 24 В ауыспалы ток оралу
Артикул: LTD13820--
51 530 ₸
Тапсырыспен
Силалық контактор үш фазалық асинхронды электрдвигательдер және басқа электр жабдықтарын айналмалы ток желілерінде ажыратуға арналған. Құрылғы қуат тізбегін басқаруға арналған 3 ажыратушы негіздеген контактысы және көмекші тізбегіне арналған 1 бөлінетін көмекші контактысын құрайды.
Негіздеген параметрлері:
- 380/400 В кезінде номиналды қуатты (AC-3): 18,5 кВт
- Номиналды ток: 38 А
- Оралудың қуат берумежі: 24 В ауыспалы ток
- Қуат шығыны: 11,20 Вт
- Өлшемдік өлшемдері: 45 × 85 × 97,40 мм
- Салмағы: 0,43 кг
- Өндіруші: Schrack
Контактор 1 өлшемдік түрге жатады және стандартты DIN-рельске орнатуға арналған. Өндіріс жабдығын басқарау жүйелерінде, электрпривод жүйелерінде, вентиляция жүйелерінде және ауыр токтарды сенімді бөлуге қажеттілік болатын басқа объектілерде қолданылады.
| EAN-коды | 9004840840711 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 45,00 мм |
| Биіктігі (нетто) | 85,00 мм |
| Тереңдігі (нетто) | 97,40 мм |
| Салмақ (нетто) | 0,43 кг |
| Қуат шығыны | 11,20 В |
| Өлшемі | 1 |
| Түрі | Силалық контактор |
| Қосымша контактылар | 1 бөлінетін контактысы |
| Оралудың ортасының ағымы | 24 В ауыспалы ток |
| Номиналды ток | 38 А |
| Негіздеген контактылары | 3 ажыратушы контактысы |
| Өндіруші | Schrack |
| AC-3 380 В 400 В [P] | 18,5 кВт |
| Қораптау | 1 дана, 64 дана |