
Контактор 7.5кВт/400В/18А/1НЗ, ағымы 110VAC
Артикул: LTD11722--
27 230 ₸
Тапсырыспен
Қуатты контактор өндірістік қосымшаларда үш фазалы айнымалы ток шынырау ағындарын ажыратуға арналған.
Техникалық параметрлер:
- Номиналды қуаты (АС-3, 400В): 7,5 кВт
- Номиналды кернеу: 400В (үш фазалы)
- Басты контактылардың номиналды тогы: 18А
- Басқару ағымдағы номиналды кернеу: 110В айнымалы ток
- Басты контактылар: 3 ажыту контакты (НО)
- Көмекші контактылар: 1 қоршау контакты (НЗ)
- Қуат шығыны: 10 Вт
- Корпус өлшемі: 1
Габариттері және салмағы:
- Ені: 45 мм
- Биіктігі: 85 мм
- Тереңдігі: 97,4 мм
- Таза салмағы: 0,43 кг
Комплектация және орау:
- EAN коды: 9004840840513
- Өндіруші: Schrack
- Жеткізіледі: 1 дана, 64 данасына картон қорабында.
| EAN коды | 9004840840513 |
|---|---|
| Ені (нетто) | 45,00 мм |
| Биіктігі (нетто) | 85,00 мм |
| Тереңдігі (нетто) | 97,40 мм |
| Салмағы (нетто) | 0,43 кг |
| Қуат шығыны | 10,00 Вт |
| Өлшемі | 1 |
| Түрі | Қуатты контактор |
| Көмекші контактылар | 1 қоршау контакты |
| Ағымдағы номиналды кернеу | 110В айнымалы ток |
| Номиналды ток | 18А |
| Басты контактылар | 3 ажыту контакты |
| Өндіруші | Schrack |
| AC-3 380 В 400 В [P] | 7,5 кВт |
| Орау | 1 дана, 64 дана |